بازی اندروید

بازی METAL MADNESS PvP

بازی ماشین تیرانداز خشمگین

سایز فایل:145M

شرکت تولید کننده:GDCompany‏

بازی ماشین تیرانداز خشمگین

METAL MADNESS PvP: Car Shooter & Twisted Action

کاری از استودیوی بازی سازی GDCompany

بازی اکشن

Metal Madness: ماشین تیرانداز خشمگین در یک مبارزه چند نفره است که با نام تجاری جدید 2019 پر از اسلحه، حرکات اکشن، تیراندازی، شلیک، آتش افروزی، جنگ، نزاع و نبرد شاهانه است! مبارزان و تک تیراندازها را از سراسر جهان به چالش بکشید. تور پیچیده آخرالزمانی را در صحنه های پر از شلیک گلوله راه بیندازید. اسلحه ها را دانلود کنید و در قالب یک تیم پر از گزینه های ویژه به بازی تیراندازی ماشین دیوانه حمله کنید! ما به شما یک بازی پیشرفته ماشین دیوانه پر از مسلسل، مجهز به انواع مواد منفجره، بمب، شعله های آتش، موشک و لیزر و غیره آورده ایم!

ویژگی های بازی:

انواع اسلحه ها

انواع بسیار زیادی از سلاح های نظامی: شعله افروزها، موشک اندازها، لیزر، مسلسل ، تیرانداز و موارد دیگر! این یک جنگ ناب و تمام عیار در میدان جنگ شوالیه های ماشین های فلزی، مبارزان و تیراندازها است! یک تیراندازی و شلیک دیوانه کننده داشته باشید!

قفل ماشین های دیوانه را باز کنید

گاراژ با 16 اتومبیل منحصر به فرد ارائه شده است! ماشین های جنگی مرگبار، ماشین های اسپورت، ماشین های قوی هیکل، کامیون های حمل بستنی، ماشین زمان، SUV ها و ماشین های هیولا دیگر وجود دارند! از اسلحه ها استفاده کنید تا ماشین ها را کشنده تر و پر از عصبانیت و دیوانه کنید! تصادف ، شلیک و عبور از دشمنان تمام هیجانی است که می توانید با این ماشین های دیوانه و جنگی برای خود به  ارمغان بیاورید!

جنگ چند نفره آنلاین واقعی

این یک بازی فراتر از مسابقه های تیمی مرگبار معمولی است، این جایی است که به تاکتیک و مهارت های واقعی نیاز دارید! با اسلحه هایی که بر روی اتومبیل های خود سوار کرده اید به سمت دشمن برانید و شلیک کنید، ماشین دشمن را به گلوله ببندید، سوخت گیری کنید، اسلحه های خود را بارگیری کنید و پشت سر هم تیراندازی کنید!

قهرمانان تیراندازی و شلیک

تیراندازی کنید، به سمت ماشین های دشمن حمله کنید و امتیاز جمع کنید و نام خود را در صدر تابلوی امتیازات ثبت کنید و قهرمان تیراندازی شوید!

حالت های جنگ و تصادف واقعی

تیراندازی، تصادفات، انفجارها و فضای پر از گلوله! تیمی از بازیکنان، به دست آوردن منابع و غنیمت بردن، و خیلی چیزهای دیگر را در یک بازی چند نفره پیچیده در یکی از بهترین بازی های تیرانداز سال 2019 تجربه کنید!

میدان های جنگ شاهانه

در شهر سایبرپانک به میدان جنگ و تیراندازی بپیوندید، با مرگ در بیابان بجنگید و دست و پنجه نرم کنید، با دشمنان خود در یک منطقه صنعتی بجنگید و به سمت آنها شلیک کنید.

گرافیک های سه بعدی و جلوه های ویژه زیبا

این بازی به لطف گرافیک های سه بعدی! انفجارها و جلوه های ویژه خیره کننده، تجربه بصری جالب و قابل توجهی در یک بازی چند نفره را به گیمرها منتقل می کند!

کنترل آسان

در حین تیراندازی با ماشین غول پیکر و دیوانه خود پرش کنید، از موانع عبور کنید، در مسیرهای پر پیچ و خم و پر از موانع براحتی رانندگی کنید و از بهترین بازی تیراندازی رایگان لذت ببرید!

قابل اجرا در دستگاه های با گرافیک پایین

آیا می خواهید این بازی را حتی در دستگاه ضعیف اجرا کنید؟ مجموعه گرافیکی را انتخاب کنید که مناسب با دستگاه تلفن همراه شما باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کوک موبایل در رسانه ملی