بازی اندروید

بازی MARVEL Strike Force

MARVEL Strike Force – Squad RPG

نیروی ضربتی شگفت انگیز

کاری از استودیوی بازی سازی FoxNext Games

بازی ایفای نقش

در نیروی ضربتی شگفت انگیز، خود را برای نبرد با موجودات بیگانه و حملات غافلگیرکننده آنان در یک جنگ تمام عیار در یک بازی رایگان و با کیفیت و با جلوه های بصری خیره کننده که برای سیستم های گوشی موبایل و یا تبلت طراحی شده است، آماده کنید. جنگ علیه زمین شروع شده است و ابر قهرمانان و ابر تبهکاران در کنار یکدیگر مبارزه می کنند تا از آن دفاع کنند. مسئولیت جمع آوری و تشکیل تیم نیروهای ضربتی متشکل از مرد عنکبوتی، دکتر استرنج ، گروت، راکون، لوکی، الکترا، کاپیتان آمریکا و مرد آهنی بر عهده شماست، اکنون وقت آن است که ‏استراتژی های جنگی خود را بر علیه تمامی تهدیدهای جدید دشمن بکار گیرید. اکنون زمان نبرد است! اعضای گروهتان را دور هم جمع کنید و برای دفاع از زمین آماده باشید .

ویژگی های بازی:

  • گردآوری جوخه

نیروی ضربتی تان را استخدام کنید و لشکر نیرومند و شگفت انگیزی، از ابرقهرمانان و ابرتبهکاران مانند کاپیتان آمریکا، لوکی، الکترا، دکتر استرنج و …. را جمع آوری کنید.

  • حین تکمیل نیروی ضربی، قدرتتان را افزایش دهید

‏ابرقهرمانان و ابرتبهکاران خود را تجهیز و به روز رسانی کنید و آنها را روز به روز قدرتمندتر کنید.

  • تسلط استراتژیکی

‏کسی که از پیکارهای بزرگ لذت می برد، معاشرتی مثال نزدنی با ابرقهرمانان و ابرتبهکاران برای عملکردی بهتر و حرکاتی ترکیبی خواهد داشت که به نابودی دشمنان می انجامد. تاکتیک های تخصصی جنگی که به شما قدرت مغلوب کردن قویترین دشمنان در دنیای شگفت انگیز را می دهد، به صورت نبردهای 5 به 5 است.

  • نبردهای حماسی

‏یک گیم پلی عالی و سینماتیک را تجربه کنید، فقط با یک کلیک از قهرمانانتان برای گره گشایی از مشکلات استفاده کنید

  • کیفیت و جلوه بصری خیره کننده

یکی از خیره کننده ترین بازی های تحت موبایل که تاکنون منتشر شده است را تجربه کنید. از نزدیک زندگی ابرقهرمانان و ابرتبهکارانتان را بر روی موبایل تان را تماشا کنید.

با دانلود این برنامه شما با حریم خصوصی و شرایط استفاده ‏این بازی موافقت می کنید. که در وب سایت http://Marvelstrikeforce.com/privacy policy و ‏http://Marvelstrikeforce.com/terms-of service ‏ما ممکن است تبلیغاتی از کمپانی های مختلف و دیگر اطلاعات مشابه بر اساس علایق شما بر روی مانیتورتان اعمال کنیم.

همچنین اطلاعات بیشتر در مورد آگهی ها و انتخاب آن در برنامه موجود می باشد.

اطلاعات کامل آگهی و تبلیغات را می توانید در سایت ‏http://marvelstrikeforce.com/privacy policy#ads   مشاهده نمایید و انتخاب برنامه هایی که مایل به دانلود آن هستید مبتنی بر این برنامه در سایت ‏www.aboutads.info/appchoices. ‏تماشا کنید.


کوک موبایل در رسانه ملی