بازی اندروید

بازی Luna’s Fate‏

سایز فایل:91M

شرکت تولید کننده:EYOUGAME(USS)‏

بازی سرنوشت لونا

Luna’s Fate

سرنوشت لونا

کاری از استودیوی بازی سازی EYOUGAME (USS)

بازی ایفای نقش

سرنوشت لونا تجربه جدید یکی از بازی های نقش‌ آفرینی کلان چند نفره آنلاین (MMORPG) در سال 2019 است!

سرنوشت لونا یک بازی نقش آفرینی فانتزی غربی با گرافیک به سبک انیمشن است. از ویژگی های این بازی داشتن انواع سیاه چال ها، دنیای گسترده ای برای کشف، جنگ بی پایان و بسیاری موارد دیگر است که نباید فراموش کنید.

[خلاصه داستان سرنوشت لونا]

در زمان هرج و مرج در ابتدای خلقت، یک غول به دنیا آمده است که می تواند با اشک خود آشوب و هرج و مرج را بپاشد. سپس بدن خود را به عناصری تبدیل می کند که جهان را می سازد و قلب او به درختی به نام Yggdrasil تبدیل می شود که از همه چیز در این سرزمین پشتیبانی می كند. او همچنین Lynes، خدای نور و همچنین خدای تاریکی، و Dax را خلق کرد. این جهان تازه متولد شده، سرزمین مبدا نامگذاری شده و تاریخ آن تحت عنوان Legend of Genesis شناخته می شود.

با گذشت زمان، جنگ ها بین خدایان بی پایان و بدون صلح می شود. یک روز، آخرین جنگ درحال وقوع است و در نتیجه منجر به سقوط سرزمین مبداء می شود و درخت Yggdrasil نابود می شود. برای نجات و اصلاح جهان، خدایان خود را فدا می کنند و با اعلام فرمان و توافق آتش بس، درخت یگگدراسیل را زنده می کند. آنها از میوه Yggdrasil تناول می کنند، برای محافظت از این درخت، تصویر نژاد خود را روی آن حک می کنند. این درخت که پیر می شود از آن هشت اژدها و دنیای جدید آلانیا ساخته می شود و Ragnarok به دنیا می آید.

هزاران سال گذشت، خدایان به خواب رفتند و انسان ها بیدار شدند. بشر پادشاهی آنجلیا را ساخته است و جادو، ایمان آنها شده است. جادوگران جان خود را از دست دادند و صدای اعتراض یکی پس از دیگری بلند شد. سرانجام ، پادشاهی در آتش جنگ سوخت. چند هزار سال بعد، قدرت شیطان دوباره زنده شد و سایه تاریکی و همچنین جنگ طولانی مدت را بیدار کرد. قهرمانان قدیمی دیگر مرده اند، اکنون در این سرزمین در دوره جدید ای قهرمانان زیادی به وجود آمده است! و شما ، ناجی آن هستید!

 [ویژگی های بازی]

گرافیک و صدای HD

به منظور ارائه تجربه ای شگفت انگیز به بازیکن، در طول بازی، از گرافیک با کیفیت بالا و صدای HD استفاده شده است. در این بین، تصاویر 2.5 و سه بعدی به طور تصادفی بسته به موقعیت های مختلف تغییر می کند.

مزایای بی پایان و جوایز الماس رایگان

سکه، جوایز الماس ، VIP رایگان و همچنین الهه پت در انتظار بازیکنان هستند!

روح خود را پیدا کنید

به این ماجراجویی رمانتیک بپردازید، کسی را که دوست دارید پیدا کنید حلقه ازدواج و حلقه مخصوص عروسی وجود دارد که می تواند آمار شما را افزایش دهد. شما می توانید عروسی لوکس برگزار کنید و کل سرور شاهد عروشی شما خواهند بود.

Elf وروجک دوست داشتنی

وروجک دوست داشتنی شما را برای جنگیدن برای امپراطوری و افتخار همراهی می کند!

لباس های شیک

با در اختیار داشتن تعداد زیادی لباس، می توانید به راحتی شخصیت خود را در بازی شخصی سازی کنید!

بال های مقدس با حال

بال های باحال در بازی هم جنبه تزئینی و قشنگی دارندو هم جنبه کاربردی. با آنها ، می توانید به هر کجا که می خواهید پرواز کنید!

سیستم اجتماعی و عرصه سرگرمی

بازیکنان می توانند در صحنه های مختلف از پیش تعیین شده با یکدیگر دعوا کنند و برای بدست آوردن تجهیزات و وسایل با رئیس مبارزه کنند. وجود سیستم اجتماعی در این بازی به بازیکن اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط بیشتری برقرار کنند.

【نکته】

این بازی با توجه به آیین نامه رتبه بندی نرم افزار بازی برای افراد بالای 12 سال طراحی شده است.

این بازی حاوی تصاویر جنگ، صحنه های جنسی یا حمله با مشت و لگد البته بدون خونریزی، یا تصاویر نسبتاً وحشتناک است.

طراحی بازی طوری است که کاربران را به داشتن رابطه عاشقانه مجازی یا ازدواج مجازی ترغیب می کند.

در این بازی امکان خرید دورن برنامه اهی وجود دارد به شما توصیه می شود با توجه به علاقه و توانایی شخصی، عاقلانه هزینه کنید.

بازی کردن برای ساعات طولانی ممکن است روی کار و استراحت معمولی تأثیر منفی بگذارد. توصیه می شود به اندازه کافی استراحت و ورزش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کوک موبایل در رسانه ملی