بازی اندروید

بازی LifeAfter‏

LifeAfter

زندگی بعد از مرگ

بازی ایفای نقش

کاری از استودیوی بازی سازی NetEase Games

بازی بقا، نسخه جدید بازی زندگی بعد از مرگ «بازیابی ارواح انسان» اکنون در اپ استور موجود است. ریل قطار و راه آهن را تعمیر کنید تا به منطقه شهر نیو لوین بروید، در یک اتاق دور هم جمع شوید و مانور مشترک زندگی خود را با هم طرح ریزی کنید، سوار بر موتور سیکلت شوید به جنگ با دشمن بروید و فراموش نکنید که اسلحه و تجهیزات محافظ ضد گلوله بر تن کنید.

ویژگی های بازی:

  • آرزو کنید که زنده بمانید و امیدهای های زنده ماندن خود را نگه دارید.

دنیایی که روزگاری آن را خیلی خوب می شناختید، اکنون به یک مکان غریبه در موجی از ویروس همه گیر تبدیل شده است. زندگی بازماندگان ، دائماً در معرض بیماری ها ، قحطی ، سرما ، آلوده گی و سازمان هایی با برنامه های پنهان قرار دارد. شما باید در میان همه این خطرات آرامش خود را حفظ کنید و باور داشته باشید که برای نجات از این مهلکه، راه حلی وجود دارد.

  • هر چیزی که شما را زنده نگه می دارد را جمع کنید.

نقطه نقطه این دنیای پس از آخرالزمانی را بگردید، چه در شهر پر از عفونت، چه در یک معدن متروکه، یا یک خانه خالی از سکنه، و یا یک جنگل سرد یخ زده در ارتفاعات – هر جا و همه جا را بگردید و در جستجوی مواد اولیه برای زنده ماندن بپردازید. باید بدانید که چگونه پرندگان و حیوانات را شکار کنید برای خود غذا جمع آوری کنید، باید بتوانید زخم ها و دردهای خود را درمان کنید و برای محافظت از خود، سلاح جمع آوری کنید

  • با بازماندگان دیگر ملاقات کنید

شما ممکن است با بازماندگان دیگر ربرو شوید و یا برای آنها قبر بکنید. باید مراقب باشید، زیرا ممکن است آنها برای غارت به شما حمله کنند. اگر آنها دوست هستند، می توانید مواد غذایی، مهمات و طرح های ماجراجویی خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

  • برای خود پناهگاه بسازید

با دوستان قابل اعتماد که در طول مسیر پیدا کرده اید، برای خود پناگاه بسازید، اردو بزنید و قلعه بسازید، و برای بقا بشریت پناهگاه نهایی بزنید. در کنار هم باشید، اطراف اردوگاه آتش روشن کنید، و از پناگاه خود و افراد خود محافظت کنید..


کوک موبایل در رسانه ملی