بازی اندروید

بازی Left to Survive: Zombie Survival

سایز فایل: 65MB

شرکت تولید کننده:My.com B.V.

Left to Survive: Zombie Survival

‏‏بازی فرار برای بقا- تیرانداز زامبی Left to Survive: Dead Zombie Survival Shooter

‏‏بازی Left to Survive یکی از بهترین بازی های اکشن و هیجانی است.

درحالت PvP از دست تیرانداز زامبی فرار کنید تا زنده بمانید.

مصیبت ارواح مرده سراسر دنیا را گرفته است. در این بازی در مقابل زامبی ها قرار می گیرید و باید بتوانید آنها را قتل و عام کنید و ماموریت ها را یکی پس از دیگری به خوبی به پایان برسانید. انواع تجهیزات مختلف مانند انواع اسلحه، نارنجک و مهمات جنگی در اختیار شما قرار دارد و باید با استفاده از آن‌ها امنیت پناهگاه‌ها را تضمین کنید و جان بازماندگان را نجات دهید. خطر همه جا سرگردان است و این شما هستید که با استفاده از نارنجک، تفنگ های ساچمه ای و دیگر سلاح ها باید تمام زامبی ها را مورد هدف قرار دهید. سوار بر هلی کوپتر شوید و زباله ها و تجهیزات زامبی ها را به دست بیاورید و با استفاده از تفنگ های آتش زا همه ی آن ها را به نیست و نابودی بکشانید. به هیچ چیز جز کشتن زامبی ها فکر نکنید، از خود و گروهتان محافظت کنید و در نهایت طعم شیرین پیروزی را بچشید. با بازیکنان دیگر در مسابقات چند نفره انفرادی و تیمی نبرد کنید و با گروه های دیگر متحد شوید تا دشمنان خود را شکست دهید.

ویژگی های اصلی بازی

بقا در دنیای زامبی. برای 1.5 سال زنده بمانید

این بازی اکشن حاوی جلوه های ویژه 3 بعدی، 11 منطقه و به روز رسانی های متداول است. حالت چند بازیکن به صورت هفتگی مجهز به اسلحه های جدید، سفر به زمان، اتحاد با دوستان است.

زنده ماندن در برابر زامبی ها

آخرین روز بقاست و زامبی ها متوقف نمی شوند مگر اینکه همه آنها را نابود کنید. با کمک اسلحه های مرگبار تمام زامبی ها را نابود کنید.

با کمک هلی کوپتر پایگاه های آنها را نابود کنید

سوار هلی کوپتر شوید و زباله ها را روی برج ها و ساختمان های حریف بریزید با با تفنگ و موشک هوا به زمین آنها را به آتش بکشید

امکان بازی چند نفره و به صورت گروهی و همچنین نفر به نفر وجود دارد.

از دیگر ویژگی های این بازی تمام عیار، می توان به گرافیک عالی و واقع گرایانه، صداگذاری فوق العاده، استفاده از انواع سلاح های کشنده، استفاده از سلاح های آتش زا و غیره اشاره کرد. تمام این امکانات دست به دست هم داده اند تا این بازی توسط بیش از یک میلیون نفر در سر تا سر دنیا دانلود و نصب شود و از نتایج لذت بخش آن ابراز رضایت کنند. پس وقت را تلف نکنید و همین حالا با لمس لینک دانلود به جمع یک میلیون نفری آن بپیوندید.


کوک موبایل در رسانه ملی