بازی اندروید

بازی Last Day on Earth Survival‏

سایز فایل:بسته به دستگاه متفاوت است.

شرکت تولید کننده:Kefir!‏

بازی Last Day on Earth Survival‏

بازی آخرین روز در زمین: بازمانده

Last Day on Earth: Survival

کاری از استودیوی بازی سازی Kefir

اکشن

بازی آخرین روز در زمین در یک دنیای پسا آخرالزمانی قرار دارد: در سال 2027 جهان شاهد شیوع یک عفونت ناشناخته است که تقریباً تمام نژاد بشر را نابود می کند. و موضوع به همین جا ختم نمی شود. همه مردگان به زامبی تبدیل می شوند و معدود بازماندگان که در خون خود می غلتند و در برابر مردن مقاومت می کنند سعی در زنده ماندن در ویرانه ها دارند.

و اکنون زنده ماندن شما دستان خود شماست! به شرایط زنده ماندن خود و آمارهای مربوط به میزان گرسنگی و تشنگی خود توجه کنید، منابع ارزشمند که در بازی جایزه محسوب می شوند و انرژی شما را برای زنده مان بیشتر می کنند را جمع اوری کنید با آن سلاح و وسیله حمل و نقل مختلف خریداری کنید و از هر آنچه به شما نشان داده می شود، تابلوها و علائم استفاده کنید. همه چیز برای کشتن ده ها … صدها … هزاران زامبی مفید در اختیار شما خواهد بود!

متجاوزانی که به سرزمین شما وارد شده اند را نه تنها با قدرت بلکه با حیله گری شکست دهید. برای آنها دام پهن کنید و به قلعه های مستحکم آنها حمله کنید غارت شان کنید تا زنده بمانید. برای زنده ماندن می توانید هر کاری انجام دهید.

قبل از رفتن به یک سفر ناامید کننده، بازمانده خود را با سنگ شکن ترین سلاح برای شکار حیوانات وحشی و از بین بردن جمعیت زامبی های جهش یافته مجهز کنید. شانس راندن یک هلیکوپتر در میان هجوم مردگان متحرک و مناظر پسا آخر الزمانی را از دست ندهید. بر سختی‌ها غلبه کنید! حیوانات وحشی، گرسنگی، تشنگی و سرما می‌تواند شما را سریعتر از یک ارتش مرده متحرک از پا در بیاورد.

دنیای عظیم و عمیق آخرین روز در زمین را بگردید! قهرمان خود را ارتقا دهید، برای خود خانه مجهز بسازید، قلمروهای متروکه را غارت کنید، حیوانات وحشی و سایر بازماندگان را شکار کنید- دنیای جدید قوانین جدیدی دارد.

آیا می خواهید در چنین شرایطی زنده بمانید؟ اگر چنین است، حاضرید برای آن چقدر پرداخت کنید؟

تغییرات در نسخه جدید

  • ‏‏فصل ۴ شروع شد
  • موقعیت مکانی جدید کریسمس (Nick Santy’s House)
  • رقابت بر سر تزئین درخت کریسمس
  • بازگردانی تزئینات درخت کریسمس و تصحیح آن.
  • دوربین عکاسی در خانه Nick Santy
  • سه مکان رویداد فصلی
  • زامبی های تعطیلات
  • پوسته های جدید برای چاپر

کوک موبایل در رسانه ملی