بازی آی او اس

بازی Injustice

بازی Injustice

سایز فایل:2.1GB

شرکت تولید کننده:Warner Bros.

بازی Injustice

Injustice: Gods Among Us

بی عدالتی: خدایان در میان ما

کاری از استودیوی بازی سازی Warner Bros.

ورزشی

یک فهرست حماسه ای از سوپر قهرمانان DC و افراد شرور بسازید و خود را برای نبرد آماده کنید! بازی بی عدالتی: خدایان در میان یک بازی کارت قابل جمع آوری کاملاً رایگان است که در آن می توانید فهرست شخصیت ها، حرکات ، و قدرت ها را بسازید و در مبارزات اکشن 3 بر 3 مبتنی بر لمس وارد عرصه بازیگری شوید.

ویژگی های بازی:

قابلیت مبارزه کردن

برای نبرد با دشمنان خود در نبردهای واقعی 3 به 3 از مکانیک صفحه نمایش لمسی دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنید.  برای مشت و لگد زدن و حرکات رزمی انگشت خود را روی صفحه کشیده و یا ضربه بزنید و با قدرت حمله کنید و حرکات فوق العاده ای که مستقیماً از روی نسخه کنسول بازی گرفته شده است، را انجام دهید.

سطح بازی را یکی پس از دیگری طی کنید

مجموعه حرکت خود را تکمیل کنید، قدرت خود را افزایش دهید، شخصیت ها و موتورهای بازی خود را به روز کنید و رقبا خود را شکست دهید. به طور مداوم مجموعه کارت های خود را بیشتر کنید و متناسب با سبک بازی خود باشید و بهترین تیم خود را برای یک سری مسابقات سوپر قهرمان DC و مبارزان شرور آماده کنید.

بازی چند نفره آنلاین

در نبردهای چند نفره آنلاین با حریفان واقعی بجنگید. در برابر بازیکنان در سراسر جهان و در مسابقات پر از جوایز عالی. تیم خود را برای پیروزی هدایت کنید!

گرافیک شگفت انگیز

گرافیک های عالی این نوع بازی در گوشی ها و تبلت ها، با انیمیشن های سفارشی شده برای هر یک از سوپر قهرمانان و نبرد در Arkham Asylum ، Batcave ، Watchtower، کاملاً سه بعدی و بسیار جذاب است.

این بازی رایگان است اما برای لذت بردن از برخی ویژگی های بازی می توانید با پرداخت پول واقعی بهره و لذت کافی را از بازی ببرید.

بلاگ

کوک موبایل در رسانه ملی