بازی اندروید

بازی Garena Free Fire- World Series

سایز فایل: Varies with device

شرکت تولید کننده: GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED

بازی گارنا فری فایر

بازی گارنا فری فایر- Garena Free Fire- World Series نهایت یک بازی تیراندازی برای بقا و زنده ماندن است که برای دستگاه های موبایل اندروید توسط شرکت بازی سازی Garena International I Private Limited طراحی و در گوگل پلی عرضه شده است. هر دست بازی 10 دقیقه ای شما را در یک جزیره دور افتاده قرار می دهد که در مقابل 49 بازیکن دیگر مبارزه خواهید کرد و همه به دنبال زنده ماندن هستند. بازیکنان آزادانه نقطه شروع خود را انتخاب می کنند و با چتر نجات خود پایین می آیند و هدف این است که تا آنجا که ممکن است در منطقه ای امن فرود بیایند.

در بازی گرانا فری فایر شما در یک جنگ تمام عیار برای زنده ماندن و بقا حضور خواهید داشت. سوار بر خودروهای نظامی شوید و با پیمایش نقشه وسیع که گویی در سطح جهانی است خود را در میان هیاهوی جنگ در بین علف زارها و درختان و بوته زارها استتار کنید و از چشم کسانی که می خواهند شما را نابود کنند دور بمانید. کمین کنید، دزدکی جای خود را عوض کنید، و تنها یک هدف را دنبال کنید:

زنده بمانید و وظیفه خود را انجام دهید.

قابلیت های بازی گارنا فری فایر

بازی گارنا فری فایر یک بازی اندروید اکشن و سراسر هیجان است که باید با استفاده از استراتژی و مهارت های نظامی خود بجنگید و آخرین نفری باشید که از بین می روید. این بازی از گرافیک بسیار عالی و جلوه های بصری و صوتی کاملاً شبیه به میدان جنگ برخوردار است و می تواند وقت هر کاربری را ساعت ها پای این بازی بگذراند. برخی از قابلیت های بازی به شرح زیر می باشد:

تیراندازی برای بقا به شکل اصلی خود

سلاح جستجو کنید، در منطقه بازی بمانید، دشمنان خود را نابود و آخرین نفری باشید که زنده می مانید.

هر دست بازی 10 دقیقه ای و مبارزه با 50 بازیکن

در بازی گارنا فری فایر هر دست بازی 10 دقیقه است که در آن باید 49 بازیکن را از بین ببرید و خود زنده بمانید و برنده بازی شوید.

جوخه 4 نفره ، با گپ صوتی درون بازی

در این بازی می توانید در یک جوخه 4 نفره شرکت کنید و در همان لحظه اول با تیم خود ارتباط برقرار کنید. به ندای وظیفه پاسخ دهید و دوستان خود را به سمت پیروزی هدایت کنید و آخرین تیم ایستاده در میدان باشید.

گروه ضربت

در بازی گارنا فری فایر حالت بازی ضربتی به صورت 4 در برابر 4 نفر وجود دارد. می توانید این حالت را انتخاب کنید و لذت ببرید. البته باید سکه ها، امتیازات و موجود یخود را مدیریت کنید، سلاح خریداری کنید و تیم دشمن را شکست دهید!

گرافیک واقع بینانه و روان

استفاده از دکمه های کنترل آسان و گرافیک روان بهترین تجربه بقا در یک جنگ تمام عیار در تلفن همراه است که می توانید آن را تجربه کنید. بازی کنید، بجنگید و زنده بمانید و نام خود را در میان افسانه ها جاودانه کنید.

بازی گارنا فری فایر -Garena Free Fire- World Series یک بازی مهیج و اکشن است که در 9 آوریل 2021 به روزرسانی شده است از دید کاربران متوسط نمره 4.3 از 5.0 را گرفته است و از گوگل پلی بیش از 83 میلیون دانلود داشته است. محتوای این بازی پر از خشونت و کشتار است و برای رده سنی بزرگسالان و گروه سنی 17 سال به بالا طراحی شده است.

همین الان این بازی اکشن و بسیار دوست داشتنی را دانلود کنید و با نصب و اجرای آن در کنار دوستان و اعضای خانواده خود لحظات لذت بخشی را برای خود رقم بزنید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کوک موبایل در رسانه ملی