بازی آی او اس

بازی CSR Racing

CSR Racing

بازی مسابقه ای!

کاری از استودیوی بازی سازی NaturalMotion

بازی رانندگی

این بازی CSR Racing است. مسابقه رانندگی و نهایت سرعت در خیابان های شهر با بیش از 100 خودرو مجوز دار، گرافیک های خیره کننده و یک گیم پلی اعتیاد آور. این ها ویژگی های اصلی این بازی مهیج و دیوانه کننده است که شما را ساعت ها پای این بازی می نشاند.

ویژگی ها:

  • ‏مسابقه و رانندگی با بیش از 100 ماشین مسابقه ای دارای مجوز از از بین برند های مک لارن، بوگاتی، آستون مارتین و هنسی و کوئینگسگ.
  • امکان مسابقه و رقابت در تور جهانی – 5 مرحله از بازی را انجام دهید و با سایر رقبای از سراسر جهان مسابقه بدهید. آیا می توانید آنها را شکست دهید و خود را یک راننده بین المللی مطرح معرفی کنید؟
  • قابلیت ارتقاء موتور خودرو، تایرها و کم کردن وزن خودرو برای لندینگ بهتر در پیچ های پیست تا زمان خود را کاهش دهید.
  • امکان شخصی سازی خودروها و نصب بال و رنگ های جالب توجه، تعویض صفحه و غیره

این یک بازی رایگان است که می توانید از اپ استور دانلود و روی دستگاه iOS خود نصب کنید و لذت ببرید اما همچنین برخی از ویژگی های آن قابل خرید است و می توانید با شارژ کردن حساب iTunes خود این ویژگی ها را خریداری کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید.

‏سیستم مورد نیاز برای این بازی:

بازی مسابقه رانندگی CSR Racing دارای گرافیک خیره است که روی آیفون 6 به بالا بهترین حالت تصویر و کیفیت را نشان می دهد. این بازی به iOS 6.0 و یا بالاتر نیاز دارد.

‏برای استفاده بهتر از محتوای بازی بهتر است قبل از شروع ، به اینترنت وصل باشید و پروفایل شما لود شده باشد. این بازی رایگان است و اگر تمایل داشته باشید بصورت درون برنامه ای می توانید قسمت های مورد نظرتان را باز کنید.

دوستان خود را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید و در مورد CSR بحث کنید. انجمن های این بازی در رسانه های اجتماعی زیر وجود دارند:

Facebook: http://www.facebook.com/CSRRacingGame

Twitter: @CSRRacing (http://twitter.com/CSRRacing)

Instagram: http://instagram.com/CSRRacingGame

بازی CSR Racing2 را نیز امتحان کنید: فصل بعدی این بازی مسابقه ای نیز در راه است می توانید با مراجعه به آدرس زیر از چند و چون آن با خبر شوید

https://itunes.apple.com/gb/app/csr-racing-2/id887947640

شرایط استفاده و خدمات:

https://www.zynga.com/legal/terms-of-service

حریم خصوصی

https://www.zynga.com/privacy/policy

تغییرات جدید

رفع اشکالات جزئی و بهبود شرایط بازی


کوک موبایل در رسانه ملی