بازی اندروید

بازی Auto Chess‏

سایز فایل:98M

شرکت تولید کننده:Dragonest Game‏

بازی جنگ شطرنج

Auto Chess

جنگ شطرنج

کاری از استودیوی بازی سازی Dragonest Games

بازی استراتژی

بازی Auto Chess یک بازی استراتژی آنلاین چند نفره کاملاً جدید و کاملاً رقابتی است که توسط شرکت Drodo و Dragonest Co.Ltd ساخته شده و توسط Dragonest Co.Ltd منتشر و پشتیبانی شده است. بازیکنان نظام اقتصادی خاص خود را ایجاد می کنند و از واحدهای منحصر به فردی برای جنگیدن در برابر یکدیگر در سناریوی جنگ 8 نفره که تنها در آخر یکی زنده می ماند استفاده می کنند. مهارت های استراتژی خود در این بازی را در مقابل 7 بازیکن دیگر به طور هم زمان نشان دهید و مهارت خود را برای مقابله با مشکلات خود در دنیای واقعی اثبات کنید.  شبکه تلویزیونی ImbaTV تورنمنت های جهانی ورزش های الکترونیکی Auto Chess را مدیریت خواهد کرد. مهم نیست که از کدام کشور و منطقه هستید، می توانید بازیکنان برتر از سراسر جهان را به چالش بکشید. لیگ برتر ورزش های الکترونیکی Auto Chess جهان در انتظار شما است!

ویژگی های بازی

گیم پلی نوآورانه

بازیAuto Chess  دارای یک استخر کارت بزرگ است و بازیکنان به صورت تصادفی از این استخر کارت های قهرمانان را دریافت می کنند. با جمع آوری و یا تغییر کارت های قهرمان و چیدن آنها در فرم های مختلف، 8 گیمر در ده ها دقیقه به نبرد با دشمنان می روند تا زمانی که برنده می شوند و برای اولین بار جایزه می گیرند. میلیون ها بازیکن هر روز یکدیگر را به چالش می کشند ، و از اینرو این بازی به یکی از محبوب ترین بازی های تفریحی اوقات فراغت تبدیل شده است.

بازی عادلانه

یک بازی منصفانه واقعی درست کنید! بازی های ورزشی الکترونیکی جهانی توسط Dragonest Co.Ltd. ، Drodo و lmbaTV ایجاد شده است. میلیون استخر جایزه در انتظار شماست!

استراتژی بر جهان حاکم است

بازیکنان به طور تصادفی قهرمانان خود را در استخر کارت قابل اشتراک گذای به دست می آورند و طبق استراتژی های منحصر به فرد خود کارت های ویژه ای را مرتب می کنند و می چینند. مرتب کردن، ترکیب کارت ها، و نحوه چیدن و موقعیت یابی کارت ها و غیره، شما را قادر می سازد تا استراتژی های خود را تا حد زیادی ارتقاء دهید. چه کسی با تغییرهای مکرر، سازگار خواهد بود و تا آخر زنده می ماند؟

سرور جهانی

مهم نیست از کجا آمده اید ، به دنیای ما خوش آمدید و بازیکنان از سراسر جهان را به چالش بکشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کوک موبایل در رسانه ملی