%da%af%d9%84%d8%b3-%d8%b4%da%a9%d8%b3%d8%aa%d9%87-33

بدیهی است متخصص بودن در خدمت رسانی امری لازم و ضرورری می باشد، مقدمه ی انجام هر کاری شناخت کافی و داشتن اطلاعات لازم و مفید نسبت به آن کار است . همانطور که ساخت یک وسیله نیازمند به دانش های متعدد است، تعمیر آن نیز از این قضیه مستثنی نیست و به داشتن علم درباره ی آن محصول نیاز دارد و هر وسیله پیچیده ای که تعمیر لازم دارد طبیعتآ دانش و تجربه ی ما هم باید به حدی بالا باشد تا بتوانیم از پیچیدگی آن سر در بیاوریم .

تا به امروز موبایل یکی از وسایل الکترونیکی است که با بیشترین پیچیدگی رو به روست که این امر با در اختیار قرار ندادن اطلاعات کافی از سمت سازنده باعث دو چندان شدن این موضوع شده است.

ما در این مجموعه با راهنمایی هایی که حاصل سال ها تجارب شخصی و استفاده از تجربه های همکاران عزیز به دست آورده ایم در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم امید است تا بتوانیم در علم تعمیرات موبایل کمکی به همکاران خوبمان در سراسر کشور انجام دهیم. 

اکنون سوالی که مطرح است اینکه چرا در تعمیرات موبایل خیلی از تعمیرکاران موفقیت چندانی در کار خود ندارند و به تعویض کاری قناعت می کنند ؟

در پاسخ باید گفت چون علم کافی و تجربه ی لازم در این زمینه را ندارد 

خب اکنون چگونه علم در این زمینه را باید کسب کرد ؟ ما بخش اساسی علم تعمیرات موبایل را در قسمت  آموزش رایگان سخت افزار اختیار شما قرار داده ایم و تجربه هم متناسب با تلاش و تمرین شما عزیزان کسب می شود 

لطفا ترتیب را در دیدن کلیپ های آموزشی رعایت فرمایید.